Hatsail Turizm

Hatsail Turizm

Hatko Şirketler Grubu

Değerli Misafirimiz,

1994 yılında kurulan Hatsail Turizm ve Ticaret A.Ş., yat turizmi konusunda uzmanlaşarak, sektörün lider kuruluşları arasında yerini almıştır.

Hatsail Dünya yatçılık piyasasında övgüyle anılan ve sahibi olduğu deluxe RIGEL yatının işletmeciliğinin yanı sıra, acentelik hizmeti verdiği diğer gulet, yelkenli ve motoryat türündeki yatlarla, kişilerin arzusuna göre

Kuşadası’ndan Antalya’ya kadar Yunan Adaları’nı da kapsayan Mavi Yolculuk düzenlemekte ve ilgili hizmetleri vermektedir. İstanbul ve Göcek ofislerinde çalışan profesyonel yönetim ve operasyon kadrosu ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyede gerçekleşmesini hedeflemiş olan şirketimiz, 1998 yılından itibaren TURSAB “A” Grubu Seyahat Acentesi Belgesi ile hizmet yelpazesini genişletmiştir.


Otel rezervasyonları, transferler, şehir turları, araç kiralama, toplantı, seminer ve uçak bileti satışının yanı sıra, İstanbul Boğazı’ndaki günlük yat turları, gruplara yönelik günlük Boğaz’da yemek, kokteyller ve davetler organize etmektedir.

yrıca acentemiz, Dünya’nın en konforlu ve seçkin “cruise” gemilerinin bilet satışını da yapmakta olduğundan, bizimle birlikte turlara katıldığınızda hayallerinizin çok ötesinde Dünya’nın en egzotik yerlerine büyüleyici yolculuk yapacak ve yerküremizin cennet köşelerini bizimle keşfedeceksiniz.

Hatsail Turizm ile kültür turları, Doğu ve Batı kültürlerinin kaynaştığı bir cennet olan Anadolu’yu birlikte keşfetmek, 10.000 sene boyunca 13 köklü medeniyete evsahipliği yapmış, tarihi, mimari güzellikleri, misafirperver ve sıcakkanlı insanlarıyla birliktr dünyaca ünlü Türk Mutfağı`nın bugüne kadar tatmadığınız yemekleriyle sizi tanıştırmada vesile olacaktır.

“Mavi Bir Rüyanın Esintisinde” buluşmak dileği ile.

Saygılarımızla,
Hatsail Turizm


Tüm talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

info@hatsail.com

+90 212 241 62 50