Middle East TR Middle East UK Middle East PA
Hatsail Facebook Hatsail Twitter Hatsail Instagram
Hatsail Anasayfa

MIDDLE EAST

Bridge between Arabs & Turkish Stars

 

 

 

Yurtdışı turları, uçak bilet rezervasyonu, cruise programları, kongre & seminer ve bayi toplantıları, lansman ve kampanyalar, rehberlik, tercümanlık, araç kiralama, yat turları, kokteyl ve davetler organize etmek gibi turizmle ilgili tüm hizmetleri değerli müşterilerine sunan ve 1998 yılından itibaren TURSAB ‘A’ Grubu Seyahat Acentesi Belgesi ile hizmet veren Hatsail Turizm; deneyimli yönetim ve operasyon kadrosu ile etkin ve kaliteli hizmet yelpazesine Hatsail Middle East ile bir yenisini daha eklemiştir.

 

Konaklama...

Türkiye'de ve yurt dışındaki ki tüm seçkin otellerde, size özel fiyatlar ve Hatsail Turizm ayrıcalığı ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ruffles Hotel
  • Çırağan Palace Kempinski Hotel
  • Grand Hyatt Istanbul Hotel
  • Shangri-La Bosphorus Hotel
  • Divan İstanbul Hotel Taksim
  • The Ritz-Carlton Hotel

TV Dizi Seti Gezisi...

Dizi setleri ile yapmış olduğumuz sözleşme kapsamında tur ekibimiz için hazırlanan bölümde siz değerli misafirlerimizi ağırlayıp, sevdiğiniz dizileri canlı izleme fırsatı sunuyoruz.

Haftanın belirlenen günlerinde sizleri bulunduğunuz tesisten alıp dizi setine doğru aracımız ile götürüyoruz. Toplamda altmış dakika sürecek bu keyifli an ile dizi setinde sizler için önceden ayrılmış bölümde oturarak sevdiğiniz diziyi ve oyuncuları canlı olarak izleme fırsatını elde edeceksiniz.

Uzun mesafeli set ziyaretlerimizi daha konforlu hale getirmek için sizin için önceden rezervasyonu yapılmış bir restaurantta, Türk mutfağının eşşiz lezzetlerini tatmak için ağırlayacağız.

Alışveriş Turları...

Profesyonel modacımız eşliğinde modayı yakından takip edebileceğiniz, ünlü tasarımcılar ile tanışma fırsatı yakalayacağınız, arzu ederseniz bütün gün alışveriş yapabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Size özel VIP aracımız ile sizi bulunduğunuz mekandan alıp tüm günü modacımız ile geçirme fırsatı elde edeceksiniz.

Estetik & Sağlık...

Türkiye’nin ünlü doktorları tarafından gerçekleştirilen estetik ve sağlık ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanacağı bu buluşmayı kaçırmayın!

Kişisel bakım ve güzellik ile ilgili taleplerinizi dinleyecek konusunda uzman ekiplerce kalıcı makyaj, kaş ve saç şekillendirme işlemleri ile yeni bir kimlik kazanacaksınız.

Sağlık ve estetik ile ilgili ihtiyaçlarınızı ameliyatlı ve ameliyatsız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Burun Estetiği, Alın Germe Ameliyatı, Çene Estetiği Ameliyatı, Göz Kapağı Ameliyatı, Yüz Germe Ameliyatı, Kepçe Kulak Ameliyatı, Ameliyatsız Göğüs Büyütme, Burun Dolgusu, Botoks İşlemi, Lazer Epilasyon, Saç Ekimi, Bacak, Göğüs, Popo Estetiği, Liposuction Ameliyatı, Kol-Karın Germe Ameliyatı gibi operasyonlar talebiniz doğrultusunda uzman bir ekip tarafından karşılanacaktır.

Yıldızlarla Buluşma...

Belirlenen tarihlerde düzenlenen VIP yemek organizasyonları ile hayranı olduğunuz yıldıza bir adım daha yaklaşacaksınız.

Hakkımızda...

Fatoş Kayacan Hataylı

Yönetim Kurulu Başkanı

Emine Hataylı Han

Genel Müdür

Özgür Asude Sevim

Üst Düzey Yönetici

HATSAİL TURİZM TALEP FORMU
Adı :
Soyadı :
Firma :
E-Mail :
Kişi Sayısı :
Tura Katılacağı Tarih :
Telefon :
Talep :
KONAKLAMA
DİZİ SETİ GEZİSİ
ALIŞVERİŞ TURU
ESTETİK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
Güvenlik Kodu :
 
Adres : Vişnezade Mah. Prof. Dr. Alaeddin Yavaşça Sk. No: 16 Maçka - Beşiktaş - İSTANBUL - TURKEY
Tel : +90 (212) 241 62 50 - 51 - 52
Fax : +90 (212) 246 70 03
e-mail : info@hatsail.com