Yatımız
M/S Rigel
 
 
 
M/S Rigel
Uzunluk:30.50 mGenişlik:6.50 mÜst GüverteFoto Galeri
Su Çekimi:2.80 mHız:10 Deniz mili
Alt GüverteVideo Galeri
Sene:1994   
MürettebatAnı Defteri
      Yerleşim Durumu ve Ekipman Hakkında Detaylı Bilgi
 
Tasarımı rahatlık ve denge üzerine kurulmuş bu kardeş (ikiz) yatlar, zevkli bir biçimde en son yüksek standartlar doğrultusunda döşenmiştir. 1994 yazında hizmete giren Rigel yatımızda toplam 4 adet kabin bulunmaktadır ve bunlardan 3 tanesi suit kabindir. Teknemizin 10 kişilik kapasitesi vardır. Yolculuğunuz sırasında en son geliştirilmiş navigasyon ve elektronik komünikasyon cihazlarının yardımıyla siz güvenli ellerdeyken, 26 metrelik direği ve 368 metrekarelik aktif alanıyla kaptan ve mürettebatına müthiş bir kullanım performansı sağlar.
 
Rigel yatının, önündeki, arkasındaki ve kaptan köşkü önündeki açık oturma alanları, yemek bölümü, su sporu aktiviteleri ve geniş kabinleriyle kendini misafirlerin konforuna adamıştır. 2 adet master kabin tüm genişliği kaplayacak şekilde, yatın ön bölümünde alt ve üst güvertelerde bulunmaktadır. Tüm kabinler maun doğramayla kaplanmış, birbirinden ayrı kliması ve merkezi müzik yayını ve suit odasındaki çift yatakları ve lüks banyoları ile hizmetinizdedir. Üstün hizmet için hostes kabini de aynı güvertede bulunup, istekleriniz anında yerine profesyonel personelimiz tarafından yerine getirilecektir.
 
Yatın arkasındaki ana salondaki yemek bölümünde yemeğinizi yerken geniş pencerelerden yunusları, denizatlarını, değişik balıkları görme şansına sahip olup, denizin tüm güzelliğini izleyerek keyifli sohbetlerin tadını çıkaracak, ister televizyon izleyip, ister müzik dinleyeceksiniz. Yılların tecrübesi karizmatik kaptanımız ve emrindeki 5 güler yüzlü profesyonel tayfamız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere her zaman emrinizdedir. Mutfak şefimiz size isteğiniz doğrultusunda dünyanın çeşitli yerlerinden leziz yemekler sunarken, personelimiz de rahatlığınızı sağlamak için birbirleriyle yarışacaktır.