Hizmetlerimiz

Hatsail Turizm yurtdışı organize turları, otel rezervasyonları, in-coming hizmetleri, dünyanın her yerine uçak bilet rezervasyonu, cruise programları, hafta sonu tatil seçenekleri, kongre & seminer ve bayi toplantıları, yurtdışı motivasyon gezileri, ürün lansmanları ve kampanyalar, eğitim seminerleri, profesyonel rehberlik, tercümanlık, araç kiralama gibi turizmle ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaya hazır.


Hafta İçi 09:00 - 18:00, hafta sonu 10:30 - 14:00 arasında 212 - 2416250 nolu telefonlardan bizi arayabilir, veya info@hatsail.com adresine mail atarak sorularınız ve danışmak istedikleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi

+90 (212) 241 62 50-51-52 numaralı telefonumuzdan HATSAIL TURİZM`e ulaşabilirsiniz. Deneyimli seyahat danışmanlarımızca sizlere ayrıntılı bilgi verilir ve rezervasyonlarınız en sağlıklı ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. İnternet adresimizde en ayrıntılı tur bilgilerine, kampanyalarımıza ve diğer tüm hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kredi Kartı ve Mail Order Yöntemi ile Ödeme

HATSAIL TURİZM dönemlere göre değişen taksit ve indirim kampanyaları ile herkesin hayalindeki tatili programını gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Mail order sistemi sayesinde oturduğunuz yerden rezervasyon yapabilme rahatlığını yaşayın.

 

Kongre & Seminer & Bayi Toplantıları

Hatsail Turizm deneyimli kadrosuyla sektörde önemli bir yere sahiptir. Kongreler, bayi toplantıları, temel atma ve açılış törenleri, davetler ve özel etkinlikler gibi her türlü organizasyonu düzenlemekteyiz. Hatsail Turizm olarak şirketimize ait olan yelkenli teknemizde de her türlü toplantı ve kutlamalar yapılabilmektedir.

 

Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Hatsail Turizm, THY ve diğer tüm havayolu kuruluşları ile yurt içi ve yurt dışına yapacağınız tüm seyahatlerinizde uçak biletleriniz acentamız tarafından temin edilir ve tarafınıza ulaştırılır.

 

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Hatsail Turizm, misafirlerimizin seyahatleri esnasında her türlü istek ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve misafirlerimizin tatillerini sorunsuz geçirmelerini sağlamak için (talebe göre istenilen lisanda) profesyonel rehberlik hizmeti sunmaktadır.

 

Ulaşım ve Transfer Hizmetleri

Misafirlerimizin gittikleri destinasyon hakkındaki ilk düşünceleri aslında gümrük kapısından çıktıkları zaman hava alanında başlıyor. Bizler, bu ilk izlenimin olumlu ve başarılı olması için tecrübelerimize dayanarak misafirlerimizi yurt içi geliyor ise karşılıyor, eğer yurtdışı gidiyor ise karşılatıyoruz. Birkaç saatlik uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama board`ları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen araç, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize gittikleri ülke ve şehir hakkında kısa bilgiler veriyor. Kaldıkları otele varıldığında yine arkadaşlarımız valizlerinin taşınmasına ve check-in işlemlerine yardımcı olduktan sonra misafirimiz ile vedalaşıyorlar. Dönüş transferlerimizde ise, misafirlerimize check-out işlemlerinde yardımcı olduktan sonra otelden ayrılıp, bu sefer ülke hakkındaki düşünceleri üzerine kısa ve keyifli sohbetler yaparak yolculuğumuzu tamamlıyor, hava alanında check-in işlemlerine yardımcı olduktan sonra onlardan ayrılıyoruz.

 

Konaklama

Hatsail Turizm kullandığı 7 adet acentalara özel otel sistemleri ile en uygun yurtiçi ve yurtdışı konaklama seçenekleri sunmaktadır.